Zenginlerin Para Kazanma Konusunda Sakladığı Sır ! - Para Kazanma Yolları
Güncel Konular
Yükleniyor...

26 Şubat 2021 Cuma

Zenginlerin Para Kazanma Konusunda Sakladığı Sır !

zengin insanlar nasıl para kazanıyor


İnsanlar çok para kazandığında ve kolay olduğunu söylediğinde, diğer insanlar genellikle şok olurlar. Eskiden gelen bir söz vardır : "Çalışmak , Para kazanmanın en kötü yolu." Bu konu tartışılabilir veya uzayabilir. Kimi insan hak verirken kimi vermeyebilir. Fakat zenginlerin saklamayı sevdiği gerçek budur. Bir kişi çalıştığı zaman kazandığı paranın belli bir sınırı vardır. Milyarderin günde 24 saati varken aynı zamanda sokaktaki bir dilencinin de 24 saati vardır. Bu da demek oluyor ki bir insanın 1 günde yapabileceği bir çok iş bulunuyor. Fakat büyük bir algı bozukluğu var. Çok çalışan insanlar en zengin insanlar değillerdir. Peki ya neden böyle bir şey dedim ? Aslında bunun sebebi , kazandığınız ne kadar iş veya çalışma yaptığınız ile ilgili değildir , üzerinde çalışmış olduğunuz işin ne kadar büyük olduğu ile bağlantılıdır.


Para Kazanmanın Sırrı Nedir ?

İnsanlar hayatını kolaylaştırmak yani bir işte çalışmak için okul okuyorlar. Ama çalışmak para kazanmanın en kötü yoludur. Çünkü bir işe gireceğiniz zaman bunun belli bir kazancı vardır. Onun üstünde kazanç elde edemezsin. İşte bu yüzden çalışmak en kötü yoldur diyorum. Elbette çalışmak önemli fakat çalıştığınız işin de büyük olması önemlidir. Yoksa tüm çalışmalarınız boşa gidecektir. Bunu eminim bir çok insan yaşamıştır. Çalışıyorum ama neden az kazanıyorum veya kazanamıyorum diye oldukca çok sorular sorulmakta. Örnek vererek kafanızın karışmasını önlemek istiyorum. 500 kişinin ortak sorununu çözdüğünüz zaman o 500 kişiden para alırsınız.

para kazanmanın sırrı nedir Fakat 1 milyon kişinin sorununu çözdüğünüzde belki o 1 milyon kişiden para alıcaksınız. Önemli olan projenin büyüklüğüdür. Bazı insanlar hatta kurumsal firmalar bile başka insanların parasını nasıl harcaması gerektiği ile ilgili ders vermekte. Siz de yanlış düşünce ile bu kurala uyabilirsiniz. Elbette çevrenizde de uyan vardır. Para kazanmanın bir spor olduğunu ve siz de bu konuda başarı sergileyebileceğini unutmayın. Evet çok çalışmalısın fakat çalışırken para kazanmak için değil , çalışmayı sevdiğiniz için kendi sorumluluğunuz için çalışmalısınız.

Uyurken Para Kazanmak 

Evet zenginler genellikle uyuyarak para kazanırlar. Hepsi için geçerli değil tabiki. Elbette her insan birbirinden farklıdır fakat bu analizlere ve söyleyişlere göre mümkün olduğu gözüküyor. Ne kadar kazandığınız mantık olarak ne kadar hizmet sunduğunuz ile alakalıdır. Para kazanmak için 2 yol vardır. Ya kendi zekan ile kazanırsın ya da başka insanların zekasını kullanarak demiş. Sizin çalışmanıza  gerek yok çünkü insanların yeteneklerinden veya becerilerinden yararlanabilirsin. 

uyurken para kazanmak


İnsanlar neticeye değil sonuca bakar. Onlara sonuç gösterdiğiniz dahilde sizin sisteminizde çalışır ve istediklerinizi yaparlar. Para kazanma konusunda eğer başarılı olursanız , uyurken bile harcayabileceğiniz daha fazla para kazanmanız mümkün. Eğer bir hizmet verdiyseniz bunu otomatik olarak nasıl sunabilirim diye düşünmeniz gerek. Yani sizin yerinize uğraşacak bir insan. Bu sayede siz diğer işlerle ilgilenip veya yatarak pasif kazanç elde edebilirsiniz.

Farklı Açılardan Para Kazanma

Birden fazla gelir kaynağı nasıl elde edilir biliyor musun ? Belki biliyorsun belki bilmiyorsun hatta yanılıyor bile olabilirsin.  Çoğu insan , çalışmaları sayesinde tek bir gelir elde etmekte. Bu da demek oluyor ki tek bir iş ile uğraşmakta. Ama yanıldıkları ve kendilerini durduran düşünce budur. Eğer farklı açılardan para kazanmak istiyorsan yan gelirler elde etmek için yeni işler ile uğraşman gerekir.
Bu sayede dilediğiniz kadar gelir elde edebilirsiniz. Ne kadar insana hizmet sunarsan o kadar kazanırsın. Eğer bir işin olucağına gerçekten inanıyorsanız o işi hemen yapmalısın. Ama aklına bir şüphe bile varsa bunu başaramazsın çünkü bir işi başarmak için inanmak gerekir. 

zenginlerin para kazanma sırrı


Antik çağlardan bu yana kadar , tüm zengin insanların her zaman birden fazla gelir kaynağı olmuştur. Zenginler , para için çalışmadıkları gerçeğini gizlerler. Para kazanmak için çalışıyormuş gibi görünür ve o şekilde davranırlar. Fakat yapmıyorlar. Bir çoğu çok para kazandıkları için çalışıyorlar.

Bizim İçin Sitemizi Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Yorum Ekle
Disqus comments
Not
Her gün web sitemizde saat 10'da yeni içerik girilecektir. Takip etmeyi unutma sakın.
Tamam