Parayı Önemsiz Kılmak İçin Daha Çok Para Kazanmalısın - Para Kazanma Yolları
Güncel Konular
Yükleniyor...

24 Ocak 2021 Pazar

Parayı Önemsiz Kılmak İçin Daha Çok Para Kazanmalısın

Parası olmayan insanlar genellikle parayı büyük görüyor. Çünkü az bulunan bir şey oldukca değerlidir. Altın ve gümüş gibi. Bu konumda sizlere paranın gözünüzde değerinin düşmesi için vereceğim taktiklerdir. Umarım bu konumuz hoşunuza gider. Çünkü ilginç bir konuda ilk makale yazışım.

paranın değerini düşürmek için daha çok para kazan

Para'nın Gözümüzde Değeri ?

Çoğu insanlar para için elindeki olan tüm maddi ve manevi değerleri kaybediyor. Hatta bunu sürekli olarak yapıyorlar. Paranın gücü'nün kendilerinden daha önemli olduğunu görmek istiyorlar. Evet size göre bulunması zor olan bir şey değerlidir. Ama fazla da abartmamak gerek. Bazı insanlar para için adam bile öldürmeye kadar gidebilmekte. Buraya kadar nasıl gidebiliyor gerçekten anlamıyorum. Her insanın altında bir iyilik vardır diye bir söz vardır. Bu söz çok doğru bir söz fakat bazı zamanlarda bu söze bile inanasım gelmiyor. İnsanlar gerçekten de çok karmaşık bir düşüncede. 

Para için haysiteyini , kariyerini ve duygularını bi kalemde boşa harcıyorlar. Tabi zenginler çok rahat. Geçim derdi yok , az para kaldı kelimesi ağızlarından çıkmıyor. Hayatlarını istedikleri gibi yaşayabiliyorlar. Onların gözünde paranın pek bir değeri yok. Ama onlardan para istesen kessinlikle size vermezler bu da garanti. Eee ne demişler zenginden canını iste ama parasını isteme. Onlar için para değersiz olsa da genellikle cimri oluyorlar. Tabi ki bu dediklerim her insan için geçerli değil. Aralarında bulunmaz hint kumaşı gibi olan iyi niyetli insanlar da var. Allah onları başımızdan eksik etmesin. Şimdi paranın gözümüzde değerin düşmesini sağlayalım.

daha çok para kazanma

Paranın Değeri Gözümde Nasıl Düşer ? 

Paramızın gözümüzden düşmesi için çok para kazanmalısınız. Ne kadar çok para kazanırsanız okadar gözünüzden düşücek ve başlarda büyük gördüğünüz paranın bir kıymeti kalmayacak. O zaman anlayacaksınız parayı gözünüzde büyütme saçmalığını. Para kazanmak için çeşitli yollar bulunmakta. Bu yolları websitemiz'den bakabilirsiniz. Tüm yöntemleri denemeniz kendinizi geliştirmenizi sağlar. 

daha çok para kazanHepsini deneyin ve kendinize uygun , yapabileceği bir işte kalın. Bu sayede sevdiğiniz işi yaparak para kazanabileceksiniz. Para kazandığınız her işte farklı bir yatırım yapın. İşinizi büyütün. Kazanma hacminizi büyütün ki işinizi sağlama alın. Bir iş daha sonra ekmek vermezken diğeri versin. Kendinize yatırım yapmaktan çekinmeyin. Başlarda cimri olun. Evet cimri olun net bir geliriniz olduktan sonra insanlara yardım edebilirsiniz. Başlarda paranız azken neden başkasına veresiniz ki. Daha çok paranız olsun o da siz de mutlu olun. Bu şekilde paranın değerini gözünüzde yitirtebilirsiniz.

Bizim İçin Sitemizi Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Yorum Ekle
Disqus comments
Not
Her gün web sitemizde saat 10'da yeni içerik girilecektir. Takip etmeyi unutma sakın.
Tamam